Szukamy zaginionego księcia!

Książę Jakub zaginął w czasie swojego ostatniego wyprawy na poszukiwania skarbu. Jego śladami podąża jego najlepszy przyjaciel, który jest gotów rzucić wszystko, aby go odnaleźć. Wkrótce dowiaduje się, że zaginiony arabski książę został porwany przez złych ludzi.

Przyjaciel księcia, który prowadzi śledztwo w sprawie jego zaginięcia, ma nadzieję, że uda mu się go odnaleźć. Wierzy, że książę żyje i czeka na pomoc. Poszukiwania księcia trwają już od kilku tygodni i nikt nie ma pojęcia gdzie może się on znajdować. Jego przyjaciel jest gotów poświęcić wszystko, aby go odnaleźć i wrócił do domu bezpiecznie.

Szukamy zaginionego księcia! – czytelnicy będą chcieli dowiedzieć się, kim jest ten tajemniczy książę oraz dlaczego zaginął

Szukamy zaginionego księcia! Czytelnicy będą chcieli dowiedzieć się, kim jest ten tajemniczy książę oraz dlaczego zaginął. Książę to postać fikcyjna, stworzona przez autora powieści, której akcja rozgrywa się w średniowieczu. Niestety, niewiele wiemy o tym bohaterze. Wiadomo jedynie, że jest on synem króla i ma siostrę bliźniaczkę. Prawdopodobnie urodził się w roku 1290 lub 1291, a zmarł w wieku 21 lat. Jak do tego doszło? Tego nikt nie wie. Książę zniknął bez śladu i od tego czasu poszukiwania trwają. Możliwe, że uda nam się go odnaleźć, ale na pewno nigdy nie dowiemy się, co tak naprawdę mu się stało.

Czytelnicy będą chcieli dowiedzieć się, jak można go odnaleźć i czy uda się go uratować

W księgarniach można kupić wiele książek, które opowiadają o przygodach bohaterów. Jednak nie każda z nich jest tak intrygująca, jak ta. “Szukamy zaginionego księcia!” to historia, która wciągnie czytelników od pierwszej strony i będzie chcieli dowiedzieć się, jak można go odnaleźć i czy uda się go uratować.