Szukamy zaginionego księcia!

Wszyscy słyszeliśmy historię o księciu, który zaginął w czasie wielkiej bitwy. Jego rodzina i przyjaciele szukali go przez całe życie, ale nigdy go nie znaleźli. Teraz, po wielu latach, jego siostra wraca do tej historii i postanawia go odnaleźć. Księżna Małgorzata jest jedyną osobą, która wierzy, że jej brat nadal żyje. Wszyscy mówią jej, że to bez sensu, że on już dawno temu musiał zginąć. Ona jednak nigdy się nie poddała i teraz, po latach poszukiwań, ma nadzieję, że finalnie uda jej się go odnaleźć.

Zaginiony arabski książę Jakub zaginął bez śladu ponad sto lat temu. Jego siostra nigdy się nie poddała i wciąż go szuka. Teraz ma nadzieję, że dzi thanks to new technology możliwe jest odnalezienie go finally.

Szukamy zaginionego księcia! – czy książę George uciekł ze swojego ślubu?

W dniu swojego ślubu książę George zniknął bez śladu. Wszystko wskazuje na to, że uciekł ze swojego ślubu. Jego rodzina i przyjaciele rozpoczęli poszukiwania. Nadal nie ma żadnych wiadomości o jego whereabouts. Możliwe jest, że książę George uciekł ze swojego ślubu, ponieważ nie chciał się z nią ożenić. Być może jest w miłości z kimś innym. Albo może po prostu nie chciał się ożenić. Nie wiadomo, co jest prawdopodobniejsze. W każdym razie jego ucieczka wywołała dużo emocji i spekulacji.

Książę George’a czekają teraz trudne decyzje. Jeśli wróci do domu, to prawdopodobnie będzie musiał się ożenić z tą samą kobietą, którą uciekł. Jeśli ucieknie na dobre, to rodzina będzie musiała zdecydować, kto będzie następnym księciem. W każdym razie jest to sytuacja bez wyjścia dla księcia Georga.

Szukamy zaginionego księcia! – Nowy York szuka swojego księcia

W środę wieczorem na Times Square w Nowym Jorku odbył się pokaz slajdów, który miał na celu pomóc w ustaleniu tożsamości zaginionego księcia. Pokaz slajdów rozpoczął się o godzinie 21:00 i trwał około pół godziny. W trakcie pokazu slajdów przedstawiono kilka zdjęć księcia, a także informacje na temat tego, jak mogliśmy go zobaczyć w ciągu ostatnich kilku tygodni. Według relacji świadków, książę pojawił się w Nowym Jorku około trzech tygodni temu i od tego czasu regularnie bywa widywany na Times Square. Zostawia on tam swoje rysunki, a także rozdaje autografy. Książę jest bardzo łatwy do rozpoznania, ponieważ ma bardzo niebieskie oczy i ciemne włosy. Jest także bardzo wysoki – ma około 2 metrów wzrostu.

Do tej pory nikt nie zgłosił się, aby ujawnić tożsamość księcia. Jednak organizatorzy pokazu slajdów są optimistyczni co do tego, że uda im się go znaleźć. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat tożsamości księcia, proszony jest o kontakt z organizatorami pokazu slajdów.

Szukamy zaginionego księcia! – Książę Georgiego nikt nie widział od dnia ślubu

Książę Georgiego nikt nie widział od dnia ślubu. Jego rodzina i przyjaciele są bardzo zaniepokojeni i rozpoczęli poszukiwania. Wszyscy mają nadzieję, że książę jest bezpieczny i nic mu się nie stało.

Nikt nie wie, co mogło się stać księciu Georgiemu. Być może uciekł ze swojego nowego życia, albo ktoś go porwał.

Poszukiwania księcia trwają i mamy nadzieję, że uda się go znaleźć szybko i bezpiecznie.