Zaginiony książę Arabii

Książę Arabii Saudyjskiej, który zaginął w Wielkiej Brytanii ponad tydzień temu, wrócił do królestwa – poinformowało saudyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych. Książę Abdulaziz bin Saud bin Nayef bin Abdulaziz Al Saud przybył do Arabii Saudyjskiej samolotem prywatnym – dodał resort.

Wcześniej media informowały, że książę Abdulaziz udał się do Wielkiej Brytanii na leczenie i że jego stan jest ciężki. Według doniesień brytyjskich mediów książę miał poważne problemy zdrowotne, a jego stan był tak ciężki, że musiał być hospitalizowany w szpitalu w Londynie.

Książę Abdulaziz bin Saud bin Nayef bin Abdulaziz Al Saud to syn obecnego króla Arabii Saudyjskiej Salmana i jego pierwszej żony Fahda. Jest on także bratem koronnego prince’a Mohammeda bin Salmana. Książę Abdulaziz urodził się w roku 1949 w Rijadzie i jest czwartym synem Salmana i Fahda.

Zaginiony książę Arabii: tajemnica sprzed wieków

Książę Arabii to tajemniczy tytuł, który nie jest znany szerzej. Pochodzi on sprzed wieków i jest uważany za jeden z najstarszych książęcych tytułów na świecie. Wiadomo o nim niewiele, a jego historia jest owiana tajemnicą. Do dziś nikt nie wie, kim był pierwszy książę Arabii ani dlaczego tytuł ten zaginął.

Książę Arabii to tajemniczy tytuł, który nie jest znany szerzej. Pochodzi on sprzed wieków i jest uważany za jeden z najstarszych książęcych tytułów na świecie. Wiadomo o nim niewiele, a jego historia jest owiana tajemnicą. Do dziś nikt nie wie, kim był pierwszy książę Arabii ani dlaczego tytuł ten zaginął. Książka Zaginiony książe Arabii: tajemnica sprzed wieków próbuje odpowiedzieć na te pytania i rozwiązać tajemnicę sprzed wieków. Zaginiony arabski książę

Zaginiony książę Arabii: śledztwo w sprawie zaginięcia

Książę Saud jest synem obecnego króla Arabii Saudyjskiej, Salmana bin Abdulaziza Al Saud i jego drugiej żony, Hassah bint Ahmed Al Sudairi. Zaginął w wieku 21 lat, gdy przebywał na studiach w Wielkiej Brytanii. Śledztwo w sprawie zaginięcia księcia Sauda trwa od kilku miesięcy. Policja przesłuchała już ponad 100 osób, a także przeszukała kilka miejsc, w tym jego ojcowskie posiadłości w Arabii Saudyjskiej i Wielkiej Brytanii.

Najnowsze doniesienia sugerują, że książę Saud został porwany i przetrzymywany przez nieznane osoby. Jego rodzina twierdzi, że książę nie ma nic wspólnego z polityką ani działalnościami swojego ojca, a jego zaginięcie może mieć związek z handlem narkotykami lub innymi nielegalnymi działaniami.

Księcia Sauda szukają także międzynarodowe organizacje, takie jak Amnesty International i Human Rights Watch. Do tej pory jednak nikt nie udał się na śledztwo ani nikt nie zgłosił się ze informacjami na temat jego zaginięcia.

Zaginiony książę Arabii: czy uda się go odnaleźć?

Cóż można powiedzieć o zaginionym księciu Arabii? Zaginięcie księcia to prawdziwa zagadka, która wciąż pozostaje bez rozwiązania. Wszystko zaczęło się ponad rok temu, gdy książę Saud bin Nayef bin Abdulaziz Al Saud zniknął bez śladu. Książę był jednym z najbogatszych ludzi na świecie i miał ogromny majątek. Jednak nikt nie wie, co stało się z księciem ani gdzie się podziewa.

Początkowo próbowano go odnaleźć, ale bezskutecznie. Nawet jeśli udałoby się go odnaleźć, to i tak nie wiadomo, co by mu powiedziano. Książe miał swoje sekrety i nikt nie wie, jakie były te sekrety. Dlatego też trudno jest powiedzieć cokolwiek o zaginionym księciu Arabii. Czy uda się go odnaleźć? Tego nikt nie wie.